Poland

Poznań

  • Sales office

Atotech Poland Sp.z o.o.
Ul. Marcelińska 92/94
60-324 Poznań
Poland

Tel.: +48 61 662 27 35
Fax.: +48 61 662 19 02

Email: atotech.pozn-office@atotech.com
Local information

Managing Director

Jarosław Rozwadowski
Email: jaroslaw.rozwadowski@atotech.com

Poland

Business Manager GMF, Electronics

Rafał Janowicz
Tel.: +48 506 176 303
Email: rafal.janowicz@atotech.com

Przedstawiciele Techniczno-Handlowi GMF (Klasyczna galwanotechnika)

Agata Dziedzic
Tel.: +48 502 494 653
Email: agata.dziedzic@atotech.com

Magdalena Gortat
PMM CRC/ZF
Tel.: + 48 506 368 167
Email: magdalena.gortat@atotech.com

Urszula Pawlak
Tel.: + 48 506 176 295
Email: urszula.pawlak@atotech.com

Piotr Łobodziec
PMM FC
Tel.: + 48 506 176 298
Email: piotr.lobodziec@atotech.com

Michał Kaczorowski
PMM FEC
Tel.: + 48 506 176 297
Email: michal.kaczorowski@atotech.com

Jacek Chomiuk
PMM DECO/POP
Tel.: + 48 506 176 294
Email: jacek.chomiuk@atotech.com

Leszek Michalski
Tel.: + 48 502 494 641
Email: leszek.michalski@atotech.com

Przedstawiciele Techniczno-Handlowi PST (Technologie wspierające procesy malowania)

Tomasz Ilski
Tel.: +48 512 368 712
Email: tomasz.ilski@atotech.com

Marcin Osak
Tel.: +48 502 494 631
Email: marcin.osak@atotech.com

Przedstawiciele Techniczno-Handlowi Electronics (Elektronika, PCB)

Michał Zaczek
Tel.: +48 61 662 27 35
Email: michal.zaczek@atotech.com

Output