Pažangiausi chemijos produktai elektronikos

 

pramonei ir paviršiaus apdailai

Sveiki atvykę į kompanijos Atotech atstovybę Lietuvoje

Kompanija Atotech užima vieną iš pirmųjų vietų pasaulyje specifinių chemijos produktų, įrengimų, paslaugų bei originalių sprendimų spausdinto montažo plokščių, mikroschemų ir puslaidininkių gamybai, o taip pat dekoratyvinių bei funkcinių dangų, skirtų paviršiaus apdailai ir apsaugai, nusodinimui.

Kaip Atotech suvokiamas vystymosi tvarumas? Tai – atsakingas požiūris į aplinkos apsaugą, socialinė atsakomybė, aišku, ir aukšti ekonominiai rodikliai. Atotech savo klientams tiekia aukščiausios kokybės produktus bei paslaugas, visada stengiasi rasti ir pasiūlyti geriausius sprendimus esant specifiniams reikalavimams ir poreikiams. Atotech visada atsiliepia į klientų poreikius, pastoviai tikrina, tobulina produktus, kelia paslaugų kokybę, kuria naujausias technologijas ir pažangiausius gamybos procesus. Tai leidžia garantuoti aukštą kokybę, saugumą bei diegti inovacijas visose produktų kūrimo, gamybos ir platinimo pakopose.

UAB Atotech-Chemeta (Lietuvoje) tiekia produktus, diegia procesus bei teikia paslaugas klientams Rusijoje, Baltarusijoje ir Baltijos valstybėse.

„Mes labai daug dėmesio skiriame klientų poreikiams ir norams įgyvendinti. Kompanija Atotech nuolat tikrina, kontroliuoja ir gerina produktų bei serviso kokybę, diegia naujas technologijas, užtikrinančias kokybišką gamybą, efektyvų energijos naudojimą, gamybos procesų saugumą bei inovacijas visose produkto kūrimo, gamybos ir platinimo stadijose.“

Gražina Kontrimavičiūtė
UAB Atotech-Chemeta generalinė direktorė

Produktų paskirtis

Dangų nusodinimui skirti chemikalai

>Daugiau informacijos apie mūsų produktus bei serviso galimybes galite rasti apsilankę mūsų kompanijos pasauliniame tinklalapyje (anglų k.)

Kontaktai

Lithuania

Vilnius

  • Sales office

UAB Atotech-Chemeta
Konstitucijos pr. 7
LT-09308 Vilnius
Lietuva

Tel.: +370 5 272 93 56
Fax.: +370 5 272 93 80
Local information

Generalinis direktorius

Gražina Kontrimavičiūtė
Tel.: + 370 5 272 93 68
El.paštas: Grazina.Kontrimaviciute@atotech.com

Lithuania

Verslo plėtros direktorius

Dr. Jaroslaw Rozwadowski
Tel.: + 48 61 662 27 35
El.paštas: Jaroslaw.Rozwadowski@atotech.com

Pardavimų vadovas

Dr. Petras Juzikis
Tel.: + 370 5 272 93 56
El.paštas: Petras.Juzikis@atotech.com

Parašykite mums
    Įvesdami savo elektroninio pašto adresą, Jūs tuo pačiu patvirtinate sutikimą gauti atsakymą elektroniniu paštu.

    Output